SERWIS KYMCO

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem KYMCO

Realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych marki KYMCO.

Diagnozujemy oryginalnym komputerem diagnostycznym KYMCO.


Dlaczego KYMCO?

Niezawodna Jakość

Skuter i quad składa się kilkuset części których jakość ma bezpośredni wpływ na trwałość i niezawodność. Kymco ponad 80% podzespołów produkuje we własnych fabrykach. Pozwala to uzyskać wysoką, stabilną jakości podzespołów. Cena pojazdu ściśle związana jest z jakością części użytych do jego montażu. Kooperanci Kymco to między innymi: BANDO – paski, KEI-HIN – gaźniki moduły zapłonowe, BOSCH – układy wtryskowe.

Bezpieczeństwo

Każdy model marki Kymco przed wprowadzeniem na rynek przechodzi wielomiesięczny test wytrzymałościowy mający na celu wyeliminowanie wszystkich wad. Kymco dysponuje specjalnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia oraz własny tor testowy. Szczególna uwaga zwracana jest na działanie hamulców zawieszenia oraz prawidłową trakcje. Daje to pewność że użytkownik dojedzie swoim pojazdem bezpiecznie do celu.

Stylistyka

Kymco jest w czołówce sprzedaży jednośladów i ATV na największych rynkach europejskich takich jak : Włochy, Niemcy, Francja, Hiszpania.Sukces ten w dużej mierze bierze się ze współpracy z europejskimi stylistami. Poza wyglądem zewnętrznym istotnym elementem dla użytkownika jest ergonomia. Modele Kymco produkowane na rynek europejski wymiarami dostosowane są do wzrostu przeciętnego użytkownika.

Możliwość komentowania została wyłączona.